hej :]
nareszcie wakacje =]]
a więc nie będę tak często pisała na blogu ;[
powód : wyjeżdżam pierw do koleżanki może raz będę na internecie
później jadę do babci :]]
a pużniej nad może =]]
a w sierpniu na obóz taneczny do Zawoji :)
no ale może jeszcze w tym tygodniu będę pisać :]]]
pozdrawiam :P