czwartek, 1 lipca 2010

Urlop :]

hej :]
nareszcie wakacje =]]
a więc nie będę tak często pisała na blogu ;[
powód : wyjeżdżam pierw do koleżanki może raz będę na internecie
później jadę do babci :]]
a pużniej nad może =]]
a w sierpniu na obóz taneczny  do Zawoji :)
no ale może jeszcze w tym tygodniu będę pisać :]]]
pozdrawiam :P



sobota, 19 czerwca 2010

LUXE

Do star-plaza weszło LUXE marka kosmetyków .

Różnią one się tylko dwoma rzeczami 

pierwsza rzecz - świecą się jak w typowych ubierankach 

druga rzecz - CENY ZWALAJĄ Z NÓG !

Właście ceny LUXE sięgają od 22 do 24 star-dollarów !

Miejmy nadzieję że będzie więcej takich ładnych rzeczy ale oby ceny nie były

takie powalające . 


A wy co o nich sądzicie ? 


Wyprzedaż w minishopie !

W mini shopie trwa wyprzedaż dla super star .

Najbardziej podoba mi się krzesło za 4 SD .

A wam co się podoba  ? 



Hej ;]


hej ;] 

To ja opowiem coś o sobie .

Nazywam się Kasia i będę prowadzić tego bloga.

Myślę że spodoba wam się ten blog .

Mój ulubiony blog o stardoll do blog stardoll.ocom.pl .

Na stardoll nazywam się niutekkasiutek .

papa :**