sobota, 19 czerwca 2010

Wyprzedaż w minishopie !

W mini shopie trwa wyprzedaż dla super star .

Najbardziej podoba mi się krzesło za 4 SD .

A wam co się podoba  ? 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz